Jak vytvořit album písniček , když ho dám poté do Telefonu ( Mp3 ) aby zůstalo jako album ???

Doplňuji:
Jo dík to vím taky :D , ale telefon nevím proč ty písničky sám zařadí podle albumu ( třeba bych tam měl dvě ze stejného tak sám vytvoří složku s tím albumem a vloží je tam a u ostatních i pro jednu písničku založí nové album nebo to založí do „nezařazené“ )..

Odpovědi
verunka483

Prostě vytvoříš složku, do ní dáš všechny písničky co chceš, pak připojíš mobil k noťasu (kabelem) a přesuneš celou složku do paměti telefonu. :)
Doplňuji:
Aha sorry :D Ehm, tak to nevím… je to moc složité na mě :D

MacChill

MP3 tagy – přečti si o tom něco

Doplňuji:
https://www.go­ogle.cz/search?q=mp3+ta­gy&sugexp=chro­me,mod=4&source­id=chrome&ie=UTF-8

Goclever

Podobnou otázku na původně fungující Goclever tab 179 řeším taky. V předinstalovaném přehrávači se ukáže seznam skladeb z celé paměti a když chci hrát jisté album, musím prolistovat celé jmění řádků než se objeví moje položky. Ne ponožky. No a když to album dohraje, hrají další položky které slyšet nechci. Snad je řešením nainstalovat jiný přehrávač jenže který? Snad aby za stejně neschopný přehrávač který nedokáže spolknout složku s hudbou ale kterému někdo udělal hezký kabátek chtěl poplatek 100 korun? Protože písmenka svítí zeleně?

Reuef

nepises jakej mas telefon nebo aspon jakej mas OS…kdybys mel android tak me vyhovuje prehravac TTPod viz zdroj da se v nem prehravat i po slozkach a nemusis tak upravovat tagy

Zdroj: https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=com­.sds.android.ttpod&fe­ature=search_re­sult#?t=W251bGw­sMSwxLDEsImNvbS5zZHMu­YW5kcm9pZC50dHBvZCJd

anonym

►Pro upřesnění je dobré uvést typ mobilu. ◄

Použij jiný, než vestavěný přehráváč. Pak funguje otevřít přes menu adresář a přehraješ jen složku s mp3, které tam jsou. Nepřehraje to nic jiného. U svého MT ten samý problém, našel jsem jiný player a problém vyřešen. Jinak ten stažený přehrávař umí toho daleko více.