adam marly

jak obnovit u pc software

Nejlepší odpověď
gecco

  1. najdi si někoho zkušenějšího a tomu vysvětli, co máš vlastně na mysli…
  2. něco se nauč a pak polož otázku tak, aby měla smysl
  3. odpověz na následující otázky
  • jaký SW máš na mysli?
  • jak se onen SW na PC octnul?
  • co znamená „obnovit“?

Další odpovědi
isteron

Pokiaľ sa mi nevydarí nejaká aktualizácia, alebo sťahovanie nového programu, použijem na opravu systém obnovenie systému. Je to položka, väčšinou na ovládacom paneli. Treba zadať čas, kedy vám to ešte fungovalo, potom spustiť obnovenie systému. A čakať. Behom procesu sa nesmie zasahovať do procesu a nevypínať. A modliť sa, či sa podarí, alebo nie.

adam marly

Hele ja tomu skoro vubec nerozumim ale jen chci vedet jak se obnovuji tovarni data a myslel sem ze se tomu rekne software

gecco

OK – „tovární nastavení“ u PC neexistuje…
Pokud myslíš reinstalaci OS a dalšího SW, pak

  1. zazálohovat data (nastavení…)
  2. nainstalovat znovu OS

2.1) z instalační partition
2.2) z instalačních medií
___
Jak už jsem psal v odpovědi – sám to nedělej, svěř to někomu zkušenějšímu a nebo servisu.
😉