LEONEK

Jak vytisknout na A4 více stejných letáčků?

Potřeboval bych si vytisknout mini letáčky,ale nevím jak mám udělat to,abych je na A4 měl víckrát a ne jen jeden prosím poradte děkuji

Nejlepší odpověď
Wang

Možností je hned několik.
Leták vytvoříš třeba na A4, pomocí software přejedeš na fotku. Zmenšené fotky letáku pak přímo umístíš na jednu A4 – fotku pěkně jednu vedle druhé. Záleží na způsobu převodu na format jpg , kdy se může značně zhoršovat kvalita.

Nebo použiješ funkci tiskárny. Původní leták na A4 vytvořený třeba ve wordu rozkopíruješ na 9 stran za sebou. Ve vlastnostech tisku nastavíš >tisk rozvržené stránky< na 2, 4, 6, 9 atd. stránek. A zadáš tisk třeba 9ti stran (letáků) na jednu A4. Budou patřičně zmenšený.

Další odpovědi
anonym

Zvol v menu Tisk (CTRL+P), naběhne okno a tam si najít „počet stránek na list“ – jde až 16 stránek na jeden papír.
Doplňuji:
počítat s tím, že se adekvátně zmenší písmo

honza19hk

první možnost řekl česílko,druhá je že to nakopíruješ už ve Wordu a pak jen vytiskneš.

tzn napíšeš jednu vizitku tu celou označíš a zkopíruješ tolikrát kolikrát se ti vejde celá a stránku.A pak vytiskneš a rozstříháš.

terry

Já to dělám tak, jak píše honza19hk.
Napíšu text, zkopíuju a vložím tolikrát, kolikrát se vejde na tu A4.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.