Rokio

Jak vysokou cenu myslíte, že má Odpovědi.cz?

Je možné, že tato webovka má cenu přes milión korun?

Nejlepší odpověď
Reganois

To opravdu nevím, ale cenu dobré služby to má velmi dobrou.

Další odpovědi
led

Pokiaľ túto stránku chcete kúpiť, obráťte sa na jej majiteľa. V opačnom prípade nám všetkým to môže byť "lautr"jedno.

S4cey

2,5 milionu korun českých.
Realná potencionální hodnota pravděpodbně vyšší desitky milionů

Daidal

To bude několik mega. Určitě víc než jeden milion. Netroufám si hádat kolik, to dělá odhadce. I nad deset milionů.
Vem si jakou hodnotu mají i menší a méně známé sociální sítě, třeba i tuzemské. Ty by teoreticky neměly nic vydělávat, jsou to taky jen weby/sociální sítě, ale stojí to na publicitě, známosti, užívání, účelu, informacích, údajích a její zpracování, reklamě,… To je hodnota, prachy.
I Zuckeberg má symbolický plat 1 dollar. Ale fb je a.s. s obřími zisky a hlavně velkou hodnotu.

zjentek

Jistě má cenu, ale mnohem více si na sebe již vydělala.

Kelt

Cena je jedna věc a hodnota druhá. Sklenice vody stojí třeba 10 Kč, ale na poušti bys za ni dal všechno.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.