samicek333

Jak vyřešit tento problém v TequilaCat?

Mám v mobilu TequilaCat BookReader v2.3.5. Vše normálně funguje, až na to písmo. Když sem si tam nedávno dávala knihu, fungovalo to normálně, ale když si tam teď chci dát zas jinou, tak se mi text, místo normálních písmen zobrazí takhle:
PROLOGraci,“ Ĺ™ekl Mollander. Zvedl ze zemÄ› svraštÄ›lĂ© jablko apĹ™ehodil si je z ruky do ruky.„D„HoÄŹ sem to jablko,“ pobĂdl jej Alleras Sfinga. Vytáhl zesvĂ©ho toulce šĂp a pĹ™iloĹľil jej k tÄ›ti …
Celý text je takovýhle, co s tím mám udělat?

Nejlepší odpověď
Bedy

Problém je v kódování – zkuste si tam nastavit nějaké středoevropské (1250) nebo UTF-8. Kdyžtak zkuste jiný program na čtení knih.