autacek

Jak vyřešit problém se zvukem z PC?

Nevím, zda-li se jedná o chybu hardware či ovladačů, ale po určité době (cca 5 minut) začne být generovaný zvuk (nezáleží na hlasitosti), lhostejno jestli z youtube, či jiného přehrávače, degradovaný jakousi oscilací. Dříve to nedělalo. Napadá Vás, co to může být a jak to odstranit? (chyba se projevuje jak na výstupu z přídavné zvukové karty, tak na výstupech z HDMI jak na grafické kartě, tak na mainboardu).

Odpovědi
dr.luha

Poruchy šířené po síti nebo ve zdroji? Zkus přehodit fázi pomocí staršího typu rozdvojky. V jednom otvoru pro zástrčku je F vlevo a v opozici je F vpravo.