misskas

Jak vypnu uvítací zprávu ve Windows Vista?

Mám problém kámoš mi nějakým způsobem zapl zprávu, která se mi zobrazuje při každém zapnutí pc před tím, než se mi ukáže před přihlášením do PC.Nejdříve ji musím zavřít OK a potom se mi teprve profilovka a zadání hesla.poradíte mi prosím jak se to dá vypnout?děkuju.

Odpovědi
anonym

To se divím, že před přihlášením. Uvítací obrazovka mi nabíhala po přihlášení a vypnul jsem ji odfafkováním vlevo dole uvítací obrazovky.