odik

Jak vypnout datové přenosy GPRS?

Mám Samsung S5620 Monte (bez OS). Je nejaká možnost, jak zakážu globálně datové přenosy? Nechci, aby mi telefon stahoval data z GPRS apod. (nemám datový tarif)

Existuje nějaké nastavení v telefonu nebo aspoň přímo na straně operátora (T-mobile)?

Nejlepší odpověď
vagra

Zavolej operátora T-mobilu-on to zařídí.
U Eurotelu to tak funguje.

Další odpovědi
ferda60

„Nemám datový tarif“ – to je asi právě odpověď na Tvou otázku, zřejmě stahovat nic nepůjde, i kdybys chtěl. I u předplacených sim se data musí aktivovat.
Některé služby se dají měnit na stránkách operátora (musíš se registrovat):

Zdroj: https://www.t-mobile.cz/.gan­g/login/tzones