Avatar uživatele
Viktorie II.

Jak vymazat v Googlu historii procházení a ve vyhledávači?

O Chrome to vím, ale Google mi dělá vrásky na čele. Podle různých nápověd jsem se dostala až na místo, kde můžu smazat historii, ale nejde to.

Zajímavá 0 před 983 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Smack

O každém uživateli musí být záznam co sleduje, historie zůstane historii.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Disraeli

No nevím, ale ve vyhledávači se to myslím ukládá jen v mobilu a na PC/notebooku jen když jsi přihlášená přes Google účet. V mobilu by se to asi mělo smazat i s tou historii (když to zkus aktualizovat ten vyhledávač nebo celý prohlížeč). Jak to funguje s google účtem nevím – snad se to maže nějak v nastavení účtu nebo se to v tom vyhledávači musí smazat jedno po druhém. Možná se to taky smaže s tím, jak smažeš histori… To fakt nevím.

Jestli nechceš dopředu zaznamenávat historii, používej anonymní okno/panel – to znamená, že to prostě historii (na daném zařízení) automaticky nezaznamenává.
Ale historie se maže (nebo neukládá) jen na daném prohlížeči v tvém zařízení. Jinak se to ukládá na weby, kam chodíš, včetně vyhledvání (podle toho jsou statistiky a podobně). Vlastně se zaznamenává úplně veškerá aktivita na prohlížečích. Když se maže historie, tak to platí jen pro tvá zařízení, ale záznamy o aktivitách jsou uloženy v „hluboké paměti internetu.“ :D Ale pokud nechodíš na nějaké teroristické stránky, na černý trh nebo si zrovna neobjednáváš něčí vraždu nebo atentát, tak to nikoho nezajímá… kromě těch některých stránek, které ale nezajímá jedince jako takový, ale celek. Kvůli statistice – návštěvnosti, oblíbenosti a podobně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Prostě já...

V nastavení můžete nastavit takovou věc, která nebude zobrazovat historii.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek