Avatar uživatele
manykerka

Soukromí na internetu..?

Dobrý den,
když do googlu zadám mé jméno, zobrazí se mi tam všechny stránky, na kterých jsem se kdy zaregistrovala a kde je mé jméno uvedeno. Když jsem si ale již účet na určité stránce smazala, stejně to ve vyhledávači google pořád je (když na odkaz kliknu, tak už ne). Jak to můžu odstranit? Jde to nějak? Děkuji předem

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3760 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Quimby

Pokud myslíte to když do vyhledávače napíšete Jan Novák a dostanete odkaz, že je registrovaný na odpovědi.cz, tak to nesmažete. To je databáze googlu, jedině jim napsat, jestli by to nemohli smazat oni.
Jde totiž o to, že google projíždí všechny stránky a základní informace si o nich ukládá aby v nich pak mohl rychle hledat. Je taky možný, že tu vaši stránku procházel v době kdy ste tam ještě účet měla. Zkuste tomu dát pár dní.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Musíš v nastavení Účty a ochrana … ,historii prohlížení (webová historie) odstranit vše, pak ji zakaž, zruš povolení.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hykam

Jak píše Quimby, vyhledávací roboti mají stránky zaindexované ještě v době, kdy jse měla účet aktivní, záleží, jak často roboti navštěvují dané stránky.
Časem byse ve výsledcích měly přestat zobrazovat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek