Helena Olaho

Jak vymaz registr dluzniku na pobocce solus?

Prosim o napovedu jak se vymazat z databazi dluzniku solus.

Nejlepší odpověď
brillant

Používejte vyhledávání – již se to tu řešilo. http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=solus

Další odpovědi
zzzzz

Oslovit je písemně doporučenou poštou a sdělit jim, že nesouhlasíte, aby uchovávali a zveřejňovali vaše osobní údaje. Pohrozit stížností na úřad pro ochranu osobních údajů nebo žalobou. Takto to jde, pokud už dlužníkem nejste, pokud jim jste, neuděláte s tím nic dokud nezaplatíte.

anonym

  1. zaplatit daný dluh
  2. písemně odebrat zpracovateli SOLUSu (viz www.solus.cz )souhlas se zpracováním osobních údajů