květinka.lil

Jak vyléčit bolest v krku ?

Nám 26.června končí škola. A mě bolí v krku. Nechci zůstat doma. Chtěla bych chodit do školy. A nechci jít ani k doktorce, protože bych musela zůstat doma. Prosím pomozte mi.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Zkus zázvorový čaj s citronem a k tomu Stopangin, nebo podobné tabletky. V každé lékarně ti nějaké doporučí.

Další odpovědi
hanny 2

Mám vždycky v zásobě Orofar pastilky,vycucám tak 2–3 a dobrý.Jednou mě stačila jen jedna.

anonym

Tady máš přehršel rad,když si pročteš.
https://www.go­ogle.cz/?gws_rd=­ssl#q=jak+na+bo­lest+v+kru

lexx

kloktat domácí slivovicí, tak 50–60% může se spolknout nestane se nic

Michèle

Zkus třeba Mülerovy cucací pastilky, chuťově nic moc, ale mně pomohly. A nebo nějaký čaj na nachlazení.