Jak vyhrát miliony?

Nejlepší odpověď
Drap

Jde to těžce, ale když to vyjde, tak to stojí za to

Další odpovědi
suaeda

Sázet sportku, stírat losy tam štěstí sedne asi jen na … Možná pokud je člověk trochu fanda do sportu tak sázet na výsledky ve fortuně, nebo tipsportu. Výhry nebudou sice tak zázračné ale o to víc potěší když se člověk svým tipem trefí.

baghira

Existuje jen jeden spolehlivý způsob, jak vyhrát miliony: prosázet miliardy.

tom004

Sázet.

hanulka11

tak to bych taky ráda věděla -musíš asi sázet
:D :D

myšpulín

Kdybych to věděla, tak bych to hned udělala a nikde bych to neroztrubovala.

misa-radilka

Nechat si o tom zdát.

No dobře, stát se může všechno. Tady je pár tipů: losy, tomboly, bingo, stírací loterie, číselné loterie (nedoporučuji výherní automaty a kasina). Podrobněji v odkaze.

Zdroj: http://www.me­sec.cz/clanky/kde-a-jak-vyhrat-penize/

Balu103

organizovat loteriu

Hlada

To je velice jednoduché. Nejvyšší zaručenou výhernost mají VHA – 80%. Na každý vyhraný milion stačí investovat 1,25 mil. a násobek podle toho, kolik miliónů chceš vyhrát.

stryda

Zeptej se Hušáka.Ten jich ma dost a říká že jde mezi sázkaře.Snad poradí.Nevim co mam opravit

dodole

Opravdu kdyby to někdo věděl ,tak by to neroztruboval aby měl vše pro sebe :)))) .

Zdroj: mozek.cz