Jak vyhledat a ukončit skryté procesy ???

Když všechno zavřu tak mám stejnak na PC kolem 50 procesů coč je šíleně moc , sháním program který je detekuje a vypne ..

Nejlepší odpověď
Bedy

No já bych spíš hledal příčinu jinde… Jaký používáte operační systém? Jaký máte procesor? Kolik paměti RAM?
Co viry a podobné? Proskenujte počítač vaším antivirovým&an­tispyware programem nebo použijte ESET Online Scanner (http://www.eset­.cz/cz/domacnos­ti/produkty/on­line-scanner/)

Možná by nebylo na škodu sem vložit výpis z Hijackthisu.
Hijackthis stáhnete zde: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download Program uložte, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se objeví Poznámkový blok. celý obsah toho otevřeného Poznámkového bloku zkopírujte a vložte sem.

Další odpovědi
Michal Kole

Proces Explorer
system Explorer

bolak

Každej lepší firewall ti je vypne, stačí je přidat do blokovanejch procesů.

Hrdlodus

Nechte to být. Nějaký proces vypnete a něco vám nepůjde. Je to normální, že je v běhu několik desítek procesů.
Toto můžete řešit, pokud víte o konkrétním procesu či aplikaci, která se nechce nechat vypnout. Můžete ve spráci úloh pročíst u každé položky její popis a nežádoucí vypnout.

Aby se nežádoucí procesy nespouštěly, na to si stáhněte SW, který spravuje programy spuštěné po spuštění Windows.
A pokud máte nějaký probém, stáhněte si antivir, čistič, defragmentátor, fireware, hledač havěti, antimalware apod.

Takže pokud jediný problémem je, že vám přijde hodnota 50 procesů vysoká, neřešte to.

Sůwa

Já to zkouším přes „správce úloh“ – klik PM na dolní lištu a rozbalí se roletka se všemi procesy. Podle typu se dají vybrané procesy ukončit. Takhle jsem objevila zmutovanou lištičku, která mi dělala v PC nepořádek.