Avatar uživatele
anonym

Jak vyhledat a ukončit skryté procesy ???

Když všechno zavřu tak mám stejnak na PC kolem 50 procesů coč je šíleně moc , sháním program který je detekuje a vypne ..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4187 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

No já bych spíš hledal příčinu jinde… Jaký používáte operační systém? Jaký máte procesor? Kolik paměti RAM?
Co viry a podobné? Proskenujte počítač vaším antivirovým&an­tispyware programem nebo použijte ESET Online Scanner (http://www.eset­.cz/cz/domacnos­ti/produkty/on­line-scanner/)

Možná by nebylo na škodu sem vložit výpis z Hijackthisu.
Hijackthis stáhnete zde: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download Program uložte, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se objeví Poznámkový blok. celý obsah toho otevřeného Poznámkového bloku zkopírujte a vložte sem.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal Kole

Proces Explorer
system Explorer

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
bolak

Každej lepší firewall ti je vypne, stačí je přidat do blokovanejch procesů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hrdlodus

Nechte to být. Nějaký proces vypnete a něco vám nepůjde. Je to normální, že je v běhu několik desítek procesů.
Toto můžete řešit, pokud víte o konkrétním procesu či aplikaci, která se nechce nechat vypnout. Můžete ve spráci úloh pročíst u každé položky její popis a nežádoucí vypnout.

Aby se nežádoucí procesy nespouštěly, na to si stáhněte SW, který spravuje programy spuštěné po spuštění Windows.
A pokud máte nějaký probém, stáhněte si antivir, čistič, defragmentátor, fireware, hledač havěti, antimalware apod.

Takže pokud jediný problémem je, že vám přijde hodnota 50 procesů vysoká, neřešte to.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sůwa

Já to zkouším přes „správce úloh“ – klik PM na dolní lištu a rozbalí se roletka se všemi procesy. Podle typu se dají vybrané procesy ukončit. Takhle jsem objevila zmutovanou lištičku, která mi dělala v PC nepořádek.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek