vivatis

Jak vypnout firewall?

A kčemu vůbec je?
ALE HLAVNĚ JAK SE DÁ VYPNOUT? DĚKUJI

Nejlepší odpověď
Hykam

Nedoporučuji vypínat, je to štít který chrání váš počítač proti napadení z netu, blokuje stránky, v nichž jsou škodlivé kódy.

Další odpovědi
Sůwa

Start ⇒ ovládací panely ⇒ Brána firewall systém Win… a tam už to uvidíš.

anonym

Nevím proč odpovídám. Firewall ponechejte zapnutý. Občas zkontrolujte jeho nastavení jestli ho někdo nevypnul. Domnívám se že se vůbec nic nestane když budete chvíli brouzdat známými webovými stránkami bez zapnutého antiviru ale bez firewallu vám někdo v PC bude robit neplechu – bude tam jak doma. Vypnutí bude potřeba odsouhlasit s administrátorským oprávněním. A pak se děj vůle Boží.