Petr__

Jak vycvičit kozla v zahradníka?

Vím že mnozí lidé dělají zahradníky právě z kozla.

Nejlepší odpověď
annas

Jak vycvičit kozla v zahradníka? Stejně tak jako zloděje v tajného či pytláka ve správce polesí?.

Myslím si, že není třeba některé „kozly“ cvičit, snadno se sami naučí dělat nepravé věci, když se jim svěří funkce, třeba v politice. Takže se stanou zahradníky a ovlivní mnohé ve svůj prospěch …
--

Jinak skutečného kozla těžko seženete. Pokud ano, není třeba ho cvičit, stačí mu zasadit na zahradu zelí a vše vám sklidí. Ušetří vám práci …

Je třeba jednat tak, aby správný „kozel“ byl na správném místě. Takto nezpůsobí škody a bude dobrým „zahradníkem“.

Další odpovědi
anonym

Svěřit něco nepravé osobě.

ponovotny

tos špatně pochopil, v tomhle případě nejde o žádné cvičení nýbrž o „udělání kozla zahradníkem“