Jak vyčistit zanesené topení v autě

Mám zanesené topení v autě – auto málo topí i když je vše odvdušněné.Napadlo mě použít nějakou chemii ale nerad bych poškodil chladící soustavu

Odpovědi
KatchaT

Nejlepší je odvézt auto do servisu a tam si s tím už celkem v pohodě poradí!neradím něco dělat doma, pokud nejste zkušený automechanik nebo hoodně zkušený kutil !!! ale i tak bych raději jela směr servis

TheFreezer

Někdy docela pomůže i obyčejně to projet vysavačem, když je to starší auto a je to dost zanesené, tak je rozdíl opravdu znát…

Kami

V servise Vám za pár korun pomocí spreje topení vyčistí í s výměnou filtrů měla by jste se vejít do 1000 Kč

Dandi

Určitě zvolte servis, tam ví co a jak a raději si připlatit a mít to v pořádku.

Attack-design

stačí pořádně pročistit – chemii ne, ale lepší je opravdu ten servis