Adéla Joon

Jak vyčistit notebook Aspire 7736G

poslední dobou je hlučný baterie je horka po hodině, nevím co stím a včera se mi sám vypnu asi potřebuje vyčistit ale nevím jak na to prosím pomoc
Doplňuji:
Zapoměla jsem že je to Acer

Nejlepší odpověď
brillant

Pokud o čištění NTB nic nevíš, tak ti doporučuji dát do servisu. Jinak můžeš způsobit víc škody než užitku.

Další odpovědi
beer

Určitě vždy postavit ntb na pevnou podložku a dbát na to, aby byly volné všechny větrací otvory.
Pokud toto už nepomáhá, do servisu. Takové čištění není příliš drahé a sama to uřčitě nezkoušej.