panenka

Jak vrátit smazané písničky na kartě nazpět

Dobrý večer moje dcera si omylem z pamětovky vymazala písničky a ted by si je chtěla pokud je to možný vrátit nazpět .Zkoušela jsem všechno možný ale nic mě nenapadá jak jí pomoci pomůžete?má dcera mě jen řekla že má už plnou pamět dala tam kartu kamarádky ukázalo se jí že má plnou pamět smazala si něco a ted si neví rady co dělat

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Zkus program Recuva (zdarmaa v češtine)
http://www.pi­riform.com/re­cuva

Další odpovědi
Hlada

Na kartu se teď nesmí nic zapisovat. Můžete zkusit speciální programy pro obnovu dat na kartách.
Memory Card Recovery
Card Recovery