ivera45

Jak vnímáte podraz od blízkého člověka?

Nejlepší odpověď
kvikal

špatně, snad jako každý. Nemělo by se to stávat, ale děje se to. Mezi blízkými se občas najde jedinec s „hroší kůží“, který je schopen něco takového udělat. V horším případě může i dotyčný zatloukat/dělat že nic neprovedl což mi přijde mnohem horší než samotný podraz.

Další odpovědi
panenka

Podraz od své blízké osoby vnímám špatně a trvá mi opravdu hodně dlouho než dokáži té osobě odpustit.

anonym

Tezce,stalo se mi to,a dnes toho cloveka nevnimam jako blizkeho,jen jako znameho a tem se nesveruji,nesdeluji sva trapeni,rados­ti,touhy apod.Mam uz odstup a to uz se nezmeni.

bubukaa

špatně kdo by ne

ReHu

Intenzivně, smutně a těžce. Je to poučení.

AJUNKA

Velmi těžko vnímám podraz od svého partnera. Můj partner díky mě získal práci , kterou by nikdy beze mě neměl a nyní už se ke mě nehlásí. Lže mi , nedodržuje naše dohody a nebere na mě ohledy. Moc to bolí.