simonka

Jak vložit výplatní pásku? prosím nejde mi to – pro ivzez

Nejlepší odpověď
led

1 – možno oskenovať a poslať ako obrázok
1 – možno opísať potrebné údaje napríklad do Notesa, alebo textového editoru a tak toto poslať…
možno to poslať buď priamo na dohodnutú adresu, alebo na niektoré internetové úložisko s časovým uskladnením.
Doporučujem
v obrázku prekryť dôverné údaje (meno, podnik atď)
v textovom editore napísať len údaje, ktoré sú potrebné a dôverné vynechať. Uvedomte si z bežného internetu nič nezmizne, prezradí aj čo nechcete, vždy sa to niekde, kam nemáte dosah, zapíše preto si pamätajte:
Internet je večná žalobaba, prezradí informácie aj po rokoch a každému, kto ich vie získať prezradí aj koľko prstov máte na pravej nohe.

Další odpovědi
Dochy

Oskenovat/ofotit, vložit při zakládání otázky. Pokud už otázka byla položena, tak dát na nějaký obrázkový server (např. CTRLV.CZ) a do diskuse odkaz. Bacha: Ať nezveřejníš něco co by mělo zůstat soukromé. Pokud to má zůstat soukromé, dohodněte se osobně jakým způsobem si to předáte (e-mail?)

ivzez

Naskenovat, znečitelnit osobní údaje a uložit jako JPG.
Obrázek potom přidat při vkládání nové otázky.

Případně (nemáte-li výše uvedenou možnost) mi můžete
ve „vnitřní poště“ napsat svůj e-mail a já se Vám ozvu.

ivzez

Led,
žalobabu neznám, to je krásný výraz!
(–:

led

Vy ste nikdy ako dieťa nespievali „žalobaba žaluje, pod nosom si maľuje, kiš kiš, hanba!“?

Dochy

u nás je to „žalobníček žaluje, …“

led

ach tí muži, muži, nielenže vyhrali „Dívčí válku“ (Staré povesti české), ešte aj žalobabu si privlastnili a premenovali.
Chlapi jedni, nechajte aj nám niečo, prosím, prosím 🙂