Avatar uživatele
simonka

Jak vložit výplatní pásku? prosím nejde mi to – pro ivzez

Zajímavá 0 před 2194 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

1 – možno oskenovať a poslať ako obrázok
1 – možno opísať potrebné údaje napríklad do Notesa, alebo textového editoru a tak toto poslať…
možno to poslať buď priamo na dohodnutú adresu, alebo na niektoré internetové úložisko s časovým uskladnením.
Doporučujem
v obrázku prekryť dôverné údaje (meno, podnik atď)
v textovom editore napísať len údaje, ktoré sú potrebné a dôverné vynechať. Uvedomte si z bežného internetu nič nezmizne, prezradí aj čo nechcete, vždy sa to niekde, kam nemáte dosah, zapíše preto si pamätajte:
Internet je večná žalobaba, prezradí informácie aj po rokoch a každému, kto ich vie získať prezradí aj koľko prstov máte na pravej nohe.

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Dochy

Oskenovat/ofotit, vložit při zakládání otázky. Pokud už otázka byla položena, tak dát na nějaký obrázkový server (např. CTRLV.CZ) a do diskuse odkaz. Bacha: Ať nezveřejníš něco co by mělo zůstat soukromé. Pokud to má zůstat soukromé, dohodněte se osobně jakým způsobem si to předáte (e-mail?)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ivzez

Naskenovat, znečitelnit osobní údaje a uložit jako JPG.
Obrázek potom přidat při vkládání nové otázky.

Případně (nemáte-li výše uvedenou možnost) mi můžete
ve „vnitřní poště“ napsat svůj e-mail a já se Vám ozvu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ivzez

Led,
žalobabu neznám, to je krásný výraz!
(–:

před 2194 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Vy ste nikdy ako dieťa nespievali „žalobaba žaluje, pod nosom si maľuje, kiš kiš, hanba!“?

před 2194 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

u nás je to „žalobníček žaluje, …“

před 2194 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

ach tí muži, muži, nielenže vyhrali „Dívčí válku“ (Staré povesti české), ešte aj žalobabu si privlastnili a premenovali.
Chlapi jedni, nechajte aj nám niečo, prosím, prosím 🙂

před 2194 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek