Jsemtady

Jak vložit animovaný .gif na stěnu Facebooku tak, aby probíhala animace?

Někde jsem už takové obrázky viděl, asi to nějak postují přes odkaz odjinud, ale nevím jestli se to musí vložit do nějakého kódu apod. Děkuji. (Na G+ to jde v poho, nevím, proč zde ne.)
Doplňuji:
Vím, že to jde ale nevím jak. Je to nějak přes odkaz na jinej web, jako třeba když se postuje youtube video, tak tohle jde nějak i s gify. Ale nevím jak a ani nevím, jestli je k tomu potřeba nějakej script, nebo jestli to podporuje postování z určitých webů. Díky.

Nejlepší odpověď
chudst

Facebook gif nepodporuje. Nelze tam vlozit.

Nicmene trosku jsem ted hledal; zkuste ho tam vlozit pomoci nejake aplikace: http://apps.fa­cebook.com/ani­mated-picture

Vice zde: http://melroz­.blogspot.com/2011/05­/loading-animated-gif-onto-your-wall-in.html

Další odpovědi
Michal Kole

Facebook převádí veškeré fotky pro zobrazení na Flash, taky by mě zajímalo proč

Zdendys89

Teď ho (GIF) začal podporovat. Taky hledám jak na to :)