Bobra

Jak přidat na web video?

chci se zeptat jak mám přidat na svůj web video z přehrávače jako třeba MEGAVIdeo,ZKUKNITO nebo jakykoliv krom SERVERTIPU…?

Odpovědi
lukas.zmizik

nejjednodussi bude najit kyzeny web na youtube a ten nabizi nekde pod videem primo kus zdrojoveho kodu pro umisteni videa do webu…

jelikoz sem ted na mobilnim netu, nemohu si to overit, ale videa na zkouknito apod. jsou nahrana primo u nich na serveru, coz tak jednoduse stahnout nepujde… a stahovat videa a nahravat je na svuj server, pokud mas free domenu a web prostor zdarma je nesmysl, protoze kvuli kapacite se ti tam nevejde skoro nic…

anonym

Myslím že odpovědí na tuto otázku je zde hodně, tak mrkni http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­59&q=Jak+p%C5%99i­dat+na+web+vi­deo&sa=Vyhledat