Michal Kole

Jak venčíte Vaše psy po tmě, aby jste na psí miláčky viděli a sebrali po nich? Já chodím s čelovou svítilnou na hlavě

Nejlepší odpověď
anonym

Já nevenčím tam, kde bych to musela ještě potmě uklízet. Čelovku mám taky, ale k jiným účelům. Ty máš psa? Odhadovala bych tě tak irského vodního španěla, novofundlanďáka, labradora nebo tak něco. Takoví psi dobře plavou, ale do bazénu s nimi nesmíš.

Další odpovědi
briketka10

chodím jen odpoledne :)
večer pejsek už bobek neudělá jen se vyčůrá :)
je to ségry Yorkšírek..
a ty máš nějakého pejska ??

Efchen

Chodím ve městě a tam jsou pouliční lampy…

belanova

No, je to ve tmě problém. My teda chodíme v parku, který je osvětlený, ale někdy se přece jenom stane, že pes odběhne tam, kde není vidět. Tak první opatření: osvětlený pes – dobré jsou svítící obojky na baterky, které buď blikají nebo plynule svítí. Psa vidíš a vidí ho i případný cyklista apod. A ty ho vidíš, kde ten bobek udělá.
No a druhé opatření je to, co máš ty – svítilna. Já teda nepoužívám čelovku, jenom kapesní.
Ale souhlasím, je to někdy kumšt 🙂

led

Jestvujú reflexné pásky, tie možno pripevniť na obojok, či popruhy a keď na ne dopadne svetlo -aha, pohybujúca sa prekážka- psa vidno.

Lyn

Já používám mobil.. mám zapnutý blesk – ten to osvítí krásně 🙂

pizlicka

existuji světélkující psí obojky.

anonym

Nejlepší je namíchat mu do žrádla nějaký fosforeskující pigment. :)

samicek333

Večer a občas ani přes den po mém psu neuklízím. Náš pes si vždy zaleze do nějakého roští, takže nemám šanci se za ním dostat. Asi má rád soukromí, ještě nikdy jsedm po něm nemusela sbírat někde na chodníku nebo silnici.

hanulka11

a jakýho máš pejska ????