Avatar uživatele
Michal Kole

Jak venčíte Vaše psy po tmě, aby jste na psí miláčky viděli a sebrali po nich? Já chodím s čelovou svítilnou na hlavě

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4201 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Já nevenčím tam, kde bych to musela ještě potmě uklízet. Čelovku mám taky, ale k jiným účelům. Ty máš psa? Odhadovala bych tě tak irského vodního španěla, novofundlanďáka, labradora nebo tak něco. Takoví psi dobře plavou, ale do bazénu s nimi nesmíš.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

chodím jen odpoledne :)
večer pejsek už bobek neudělá jen se vyčůrá :)
je to ségry Yorkšírek..
a ty máš nějakého pejska ??

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Efchen

Chodím ve městě a tam jsou pouliční lampy…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
belanova

No, je to ve tmě problém. My teda chodíme v parku, který je osvětlený, ale někdy se přece jenom stane, že pes odběhne tam, kde není vidět. Tak první opatření: osvětlený pes – dobré jsou svítící obojky na baterky, které buď blikají nebo plynule svítí. Psa vidíš a vidí ho i případný cyklista apod. A ty ho vidíš, kde ten bobek udělá.
No a druhé opatření je to, co máš ty – svítilna. Já teda nepoužívám čelovku, jenom kapesní.
Ale souhlasím, je to někdy kumšt 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Jestvujú reflexné pásky, tie možno pripevniť na obojok, či popruhy a keď na ne dopadne svetlo -aha, pohybujúca sa prekážka- psa vidno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lyn

Já používám mobil.. mám zapnutý blesk – ten to osvítí krásně 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

existuji světélkující psí obojky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nejlepší je namíchat mu do žrádla nějaký fosforeskující pigment. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
samicek333

Večer a občas ani přes den po mém psu neuklízím. Náš pes si vždy zaleze do nějakého roští, takže nemám šanci se za ním dostat. Asi má rád soukromí, ještě nikdy jsedm po něm nemusela sbírat někde na chodníku nebo silnici.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
hanulka11

a jakýho máš pejska ????

před 4201 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek