alik360

Jak velký věkový rozdíl při randění považujete za normální a jaký je divný?

Jaký je největší věkový rozdíl, do kterého byste při randění šli?

Nejlepší odpověď
Malvína

Když vynecháme extrémy, kdy se dvacetileté provdají (jistě ze soucitu 😉 za ropné magnáty, šejky (harém je nekonečný, což?), majitele nadnárodních firem, a podobným pánům, jejichž příjem je žalostný 🙂, tak stejně nelze konkrétně říct. Je to o vyspělosti, porozumění, společných zájmech a hlavně chemii!
Co mi přijde divné je, když si do noty padnou takoví, jako třeba Matuš s tou svou kopretinou. Tam mi to zavání až jakýmisi sklony k pedofilii, bereme-li v potaz, že s ní začal randit v jejích patnácti. Kdyby měl aspoň ty prachy…

Další odpovědi
Ametyst

Přijde mi, že rozdíl jedné generace (20 až 25 let) je právě ten limit.

Drap

Pokud je věkový rozdíl vyšší jak 50 let, tak si myslím, že to neni optimální.

da ny

Při randění ještě o nic moc nejde, je to fuk. Věk je jen číslo, podstatné jsou jiné věci. Z mého pohledu, jako Ametyst, max. jedna generace (do 20 let).

annas

Nejde o randění, ale spíš o další vztah.

Pokud partner nemůže být otcem partnerky.. Řekla bych 15 let. Velký věkový rozdíl je víc vidět ve stáří.

Některý starší muž vidí ženu jako svůj doplněk třeba k reprezentaci. ,Kdysi tuto roli sehrál kůň.

Třeba 70letý muž žije se 50letou i mladší ženou. Má zajištěnou péči, ona i jejich děti jsou zabezpečeni.

Mladé ženy si berou starší muže z různých důvodů . třeba jim připomínají otce, které nemají, nebo bohužel to, že jsou zajištěné.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

da ny

Jen malá douška: ;D
V „západní“ společnosti je to v současné době, jako by „naruby“. Věk, kdy ženy rodí první děti, se posunul. Žena pohlavně vyspívá/zraje později. Po 40 se její sexuální život plně rozvíjí. V té době, mívaly svého času děti velmi odrostlé. Muži/chlapci jsou obecně „výkonní“, jen do určitého věku. Podle hlasu přírody je pak logické spojení 20 – 25 letého muže a 40 – 50 leté ženy. Žena v té době ví co chce a hlavně, co ve svém životě nechce. Nepamatuji tolik nesamostatných, závislých, 35 – 40 letých „mamánků“. Chlap po vojně i před vojnou, po ukončení studia, byl schopen se plně postarat a zabezpečit rodinu. Nejen finančně, ale přiložit ruku k dílu v domácnosti. Dnešní doba si vyžaduje totéž (hlavně, pokud jsou ženy zaměstnané).