Avatar uživatele
Tw!st

Jak usnout, když mám rozházený spánkový režim?

Tento problém mě už doprovází několik let. Neděli jsem přežil s pouhou jednou hodinou spánku, tudíž jsem logicky včera usnul brzy a jelikož jsem dnes nepotřeboval brzy vstávat, tak jsem spal asi do 9. Horší je, že zítra budu muset vstávat v 5 hodin a s tím počtem hodin které mám dnes naspané mi půjde velmi těžce usnout a pochybuju, že usnu před 3tí hodinou ráno. Spát méně 2 než hodiny si nemůžu dovolit, když mě zítra čeká celý den fyzicky náročná práce u známých, kteří staví dům. Máte nějakou radu, jak usnout brzy ikdyž jste přespaní? Vím, že mi budete radit ať chodím spát každý den stejně a nebudu s tím mít problémy, ale když už se tohle stane, co dělat?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Kepler před 1768 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Blaide

Nejlepší bude se nějak unavit, abys byl schopný usnout brzo. Takže si jít třeba zaběhat, by bylo ideální řešení.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

S tímto problémem jsem se potýkal také. Nezbývalo, než v den dva předtím jsem vstal brzy a po celý den odolával pokušení dát si dodatečného šlofíka. Pak jsem šel spát už v devět a s usínáním nebyl problém. Ráno v pět jsem byl jako rybička.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dubraro

Pár piv…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek