iHarry

Jak upravit vlasy, aby mi nelétaly ve větru?

Zdravim, mám takový problém, ať se snažím jakkoliv, upravit mi vlasy (gelem, lakem) prostě nejde, aniž by mi nelétali ve větru. Snad nikdo z mých přátel takový problém nemá, rád bych věděl jaké prostředky mám použít, aby se mi to jíž nedělo, děkuji za odpověď.

PS.: Nejlépe aby mi vydržely celý den.

Nejlepší odpověď
rouzi

Čepici, nebo ostříhat. Zajímavá otázka :(

Další odpovědi
Lamalam

Ostříhat.

marci1

Těžká otázka. Kdysi se nosily na hlavě takové „čelenky“-kříže a vlasy držely svůj tvar celý den a nelétaly (lze vidět ve filmu „Po strništi bos“). 🙂
https://www.csfd­.cz/film/416839-po-strnisti-bos/prehled/

Prdelník

zapal je a nech si je shořet