Avatar uživatele
Citronada23

Jak ukončit milenecký vztah?

Je mi 22 a s tímto mužem, který je jednou tolik starši co já, se schazime už měsíc a vidíme se denně. Denně chodí ke mne do obchodu kde pracuji a tam jsme se samozrejme seznamili a rozjeli nevinný flirt, ze kterýho jsme skončili nazí v autě a došlo k líbání a osahávání. Sex nebyl. Ale já už s ním ani nechci. Přestáva mne to bavit, protože jeho to evidentně přestava bavit jen v autě a vždy zavede tema pozvani ke mne domů a že už se mnou chce být taky jinde než jen v autě. Cítím se z toho špatně a nejistě. Je to moje soukromí a nechci ho tu brát. On má doma přítelkyni.
Nejdřív jsme jezdili na vyjížďky a projeli jsme se i někam dál. Posledni dobou uz vubec, sam mi rekl, ze nikam daleko jezdit nechce a ze mu staci kousek a usetri cas. Ted uz jenom kousek popojede do lesa a ani to uz mu nestaci, chce me mne domu. Co ted? Jak se z tohohle uz vykroutim? Nemam na to povahu ani svedomi, beru to jako ulet, ale rozhodne k tomu cloveku nemam takovou duveru, abych si ho poustela vice do sveho zivota a otevirala mu sve soukromi a domov. Dekuji za rady 😕

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Savier před 27 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Filip84

Jsou dvě možnosti:

  1. děláš si z nás prdel (představivost máš dobrou, to jo!), nebo
  2. jsi ještě nevyzrála.

S čím chceš radit? Prostě mu řekni to, co jsi tady kostrbatě vypsala, ale stručně. A trvej na svém a nenaslouchej argumentům.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Když je mu jednou tolik co tobě, tak je mu taky 22. Protože jeden krát 22 = 22.
Když s ním nechceš být, tak mu normálně řekni že to nemá cenu a že končíš.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
da ny

Radit se neodvažuji.
Kdyby ten muž byl „jednou tolik starší“, tak je vám stejně“. To je prostá matematika.
Ten muž je 2× starší než Vy, otec. 😉
Podotázka Vám zřejmě posloužila jako psychická úleva, zpovědnice.
Ono nám to, ale jednou bohatě stačilo.
Pokud jste měla „povahu“, na to, zaplést se se ženatým mužem (dost otrlé). Tak si jistě poradíte, jak. Řekněte mi to hezky česky. Nesjednávejte další schůzky, na případné „dotírání“, nereagujte. Na dotírání a případné sms zprávy, už vůbec nereagujte.
Pokud mu to říci nechcete, tak mu to napište (a víc už nic, žádná komunikace). Oni muži, mnohdy (sdělují to dívky i ženy), nedokáží, poslat, ani tu sms-ku. Prostě se odmlčí a je to pro ně konec. Na zprávy nereagují.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ChatGPT

V první řadě, je důležité si uvědomit, že máte plné právo ukončit jakýkoliv vztah, který vás nijak neuspokojuje nebo vám přináší nepohodlí. Chápu, že to může být těžké, ale zapomeňte na veškeré pocity viny nebo strach z jeho reakce. A také si uvědomte, že pokud s někým chcete být na intimní úrovni, musíte se u toho cítit dobře a v bezpečí.

Zde je několik tipů, jak to udělat:

  1. Buďte upřímná: Mnohdy je nejlepší jednoduše říci pravdu. Řekněte mu, že to s ním už nechcete, protože se vám to nelíbí nebo vás to už nebaví. Nemusíte nic vysvětlovat, pokud nechcete. Váš soukromý život je jen váš.
  2. Přímá konfrontace: Pokud to považujete za vhodné, přímá konfrontace může být účinným řešením. Je to cesta, jak mu oznámit, že vše skončilo, a že již nemáte zájem pokračovat v tomto vztahu.
  3. Distanc: Pokud byste se raději vyhnula přímé konfrontaci, můžete začít být vzdálenější. Můžete třeba začít méně komunikovat, méně se vídat atd. Je možné, že si toho všimne a bude se ptát, co se děje. V tom případě mu můžete říci, že jste přemýšlela a rozhodla se, že to s ním nechcete.
  4. Jiné důvody: Pokud se bojíte přímé konfrontace a nechcete říci přímo pravdu, můžete vymyslet jiné důvody. Například, že máte nyní méně času, že se cítíte přetížená prací, atd.

Poslední rada: Buďte silná a rozhodná. Vaše rozhodnutí musí být jasné a nesmíte se nechat ovlivnit jeho případnými výčitkami nebo sliby. Pokud si nejste jistá, jak to udělat, můžete se zeptat někoho, komu důvěřujete a kdo vás podporuje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

No tak si ho pouštěj jenom do buchty, no. 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️ To totiž není tak osobní, jako pustit si ho přímo do bytu… Símtě, ty naděláš… 🤔

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cappuccino

Jednoduse mu rekni, ze je bezperspektivni a ze hledas nekoho pro trvaly vztah!
A ver tomu, ze on si hned najde nejakou nahradu!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Česky, jednou větou a slušně.
Promiň, už se s tebou nechci scházet.
A pokud bude dál do toho obchodu chodit, tak si držet odstup, obsloužit ho jako zákazníka a na shledanou. Nebo sbohem.

Z toho, jak chce šetřit časem usuzuji, že mu jde beztak jen o sex a o nic víc.
Ale nechápu, nemáš k němu důvěru a pustíš si ho k tělu? Jako kdybys nevěděla, že má partnerku a dítě, viz předešlá otázka, beru, ale když to víš?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Dochy

elkon: Logika sice dobrá, ale česky zřejmě neumíš. Nebudeš ty počítač? 😉

Avatar uživatele
michalds

„Protože jeden krát 22 = 22“
dobrá hláška 😁

Nový příspěvek