agentpv

Jak v tabulce (ve wordu) odsadit řádek, když „Tab“ zde slouží k přeskakování mezi buňkami a mezerníkem to udělat nechci?

Odpovědi
Dochy

TAB se nepoužívá pro odstavce. Pro odstavce se používá ENTER a ve Wordu to snad i funguje. Problém je to v Excelu, tam se pak dá použít tuším ALT+ENTER.

A jestli Ti jde o odsazení prvního řádku tak to se dělá ideálně ve stylech (pro celý dokument jednotný) ev pro konkrétní část textu: formát – odstavec – odsazení – speciální – první řádek.

JirinaM

je to CTRL + Tab