AmiHoangVn

Jak udělat šňůru?

Jak udělat šnuru ? Myslím takovou tu stima nohama ;)

Nejlepší odpověď
Berušinka

„Provaz“? Myslím, že se tomu tak říká a doufám, že todle myslíš =D.
No, já bych se to ani nesnažila naučit – není to pro lidský organismus správné – teda takle – nejsme na to stavění, takže když to budeš dělat – budeš si namáhat klouby, co tam máš a spoustu jiných věcí, tak budeš mít pak zdravotní následky. Viz. baletky a gymnastky – ty jsou celý „zkurve*ý“, když to musím říct na plnou hubu.

Sam 25

Šnůra je záležitost několika měsíců :)…každopádně to není žádné ničení kloubu a podobně jak sem tu viděl a podobně ;) a gymnastky atd… nejsou zkažené tím že umí šnůru a jsou ohebné. Naopak tělo cvik potřebuje a být pružný je dneska zatraceně cená věc. Dělám bojové sporty a tak vím co takový karatista a podobně potřebuje ;)…ti dávaj napnuté nohy 180 čísel nad zem. Je třebas si najít na internetu ruzné cviky strečingu jak té šnůry dosahnout ;) každopadně není to otázka měsíce ale měsíců. pro ohybné lidi se dá šnura udělat pravidelným cvičením minimálně 3× týdně přibližně za 4–5 měsíců je třebas ale cvičit aspon tu hodinku protože svaly se zahřívají až po 20 minutách cvičení. Pro méně ohebné lidi je cvičení složitější a roznožky by mohli dosahnout přibližně za 6–8 měsíců.

Kaikat

tak bych se to ráda naučila 😄 ale někteří lidi nejsou tak ohební 🙂