Retko

Jak udelat aby text odkazoval na obrazek ve Wordu?

Potrebuju ami mi text, jako treba tohle – blas bla bla. Viz. Obrazek 1.

Pokud kliknu na 1, tak me to hned posle k tomu obrazku.

Vim, ze to jde nastavit, akorad nevim jak.

Poradte prosim, diky.
Doplňuji:
Ja myslel, ze to nekdo udela za me…

Nejlepší odpověď
mosoj

Co takhle klepnout na F1 a do nápovědy si zadat hledat „odkazy“ či co to chcete dělat a potom bla, bla, bla.
Doplňuji:
alexandra : Máš pravdu. vždy se to snažím polopaticky popsat, ale někdy je ten problém tak široký a otázka tak stručná ( nebo nedostatečná), že to nejde, nebo by to stálo neúměrně času.
Pak holt zvolím tento břitký tón, ale nikdy to nemyslím nějak špatně. Pokud jsem naštvaný dávám to více najevo.
Nicméně díky za uznání !!

Další odpovědi
alexandra

Co je Mosoji,nemáš náladu???
Ty to vždycky tak hezky umíš popsat.
Jasně ,že si to může každý najít,ale to by jsme si mohli hledat všichni všechno sami a nemusely by být odpovědi.Někdy to chce odpovědět tomu člověku úplně polopaticky,když si to najde sám,tak to třeba tak nepochopí,tak koukejte někdo odpovědět.