anonym010

Jak u ní znovu vyvolat zájem?

Zdravím! Potřeboval bych poradit, jak mám vyvolat zájem u holky, se kterou se znám lehce přes půl roku, protože mám pomalu, ale jistě pocit, že úpravám do friendzone, čemuž chci samozřejmě zabránit. Nejspíš jsem si taky uvědomil moje chyby – zapomínal jsem jí lichotit, dotýkat se jí a být vtipný, což bylo nejspíš způsobeno tím, že jsem byl nervózní z každé chyby, což už ale ustoupilo po tom, co jsem si na dívčí společnost zvykl. Teď ale potřebuju poradit, zda jsou to správné kroky a co případně doplnit k tomu, aby se mnou chtěla trávit čas jako dříve, protože jsem se v komplikované situaci neocitl.

Odpovědi
JežíšKristus

Stačí být vtipný, a potom se zeptat, jestli se chce (nechat) svést v Mercedesu C Class.

elkon

Takových ještě bude, když tě nechce, tak se neztrapňuj.