zjentek

Jak u Androida pevně nastavím, aby bylo VŽDY automaticky využíváno dat tekoucích skrze WiFi před daty operátora?

Mobilní síť vs WiFi a jak docílit využívání dat prostřednictvím WiFi vždy primárně a automaticky.

V nastavení nevidím. Či snad „to samo“? Děkuju.

Nejlepší odpověď
Dochy

Pokud se nemýlím, pak WiFi má automaticky přednost, pokud je dostupná.

Další odpovědi
aliendrone

To nwm, ale mám zato. že by to tak mělo být automaticky. Fakticky nwm jistě, tohle mě zase až tak nebere. Tohle už jsi zkusil?
https://suppor­t.google.com/pi­xelphone/answer/7055392­?hl=cs (nezapomeň povolit komunikátory a obecně appky, které jsou kriticky nezbytné) 🙂

elkon

Normálně si nastavíš co potřebuješ. Není to žádný problém. Já třeba mám data i WiFi vypnuté a zapínám to podle potřeby. Pokud jsem doma (na domácí síti), nebo jinde v dosahu Free WiFi a potřebuji náhodou v mobilu internet, tak zapnu WiFi, pokud to nelze, tak zapnu data. Jinak internet v mobilu nepotřebuji.