Denoušek

Jak totálně zrychlit PC?

poradte pls

Nejlepší odpověď
Myšák V.

Začal bych defragmentací disku nebo disků.Program na vyčištění PC.Třeba Tune up,nebo cc cleaner.Uvažoval bych jestli mi stačí pamět RAM v poměru k výkonu počítače.

Další odpovědi
Elk

Já používám Ccleaner a Advanced SystemCare. To my myslím zatím stačí.

Kuka

Odstraň windowsy, nainstaluj linux a máš vystaráno 😉

(totální zrychlení zaručeno, vlastní zkušenost)

jopik

kup si novej počítač :)

anonym

1/ pořiď novou základní desku (se socketem, např. AM3)
2/ nový procesor (4 a více jádrový například AMD phenom 2)
3/ a nové DDR3 paměti o velikosti minimálně 4GB, …

suma sumárum tě to výjde na asi 4500,– korun a nárust výkonu bude brutální …

softwarové zrychlování počítače pomocí zázračných čističů/defragů je ve srovnání s tím jen neúčinné plýtvání časem.