marrat555

Jak toho můžou wrestleři tolik vydržet ?

Jaktože wrestleři mají takovou fyzičku ? Dostávají třeba 5 minut v kuse tvrdý údery a zakončovací chvaty a pak se vzchopí a začnou oni. A neříkejte že je všechno nahraný, tohle nahraný nebude: http://www.you­tube.com/watch?v=J_xrWcyM­R4o

Nejlepší odpověď
Awe

neviděl sem video, ale můžu s jistotou říct že je to nahrané.Oni se dokonce domlouvají tedy jejích „manažer“ kdo z nich vyhraje

Další odpovědi
iceT

wrestling je původně cirkusová a karnevalová atrakce,těžko by cirkusáci sháněli nové adepty,pokud by tento "sport"byl tak smrtelný a smrtící.samoz­řejmě,že ke tranením dochází,ale pokud by mělo až na lámání kostí a rozbíjení hlav,asi by se tento sport moc dlouho na výsluní neudržel.
http://xman.id­nes.cz/wrestling-drama-plne-nasili-krve-a-emoci-f0x-/xman-adrenalin.aspx?c=A090507­_145918_xman-adrenalin_fro

Drap

Je to divadlo, divák chce být klamán.

MamRadHudbu

Ano je to nahrane je taková show pro diváky jinak by takové rány nepřežili