dust8

Jak to, že se ženy často stárnutím zkrásní a to jak vypadaly obyčejně ve třiceti např. padesátkou hravě překonávají?

Nejlepší odpověď
Rokio

Protože většina žen o sebe pečuje, což neplatí o mužích.

Další odpovědi
Disraeli

Nevím, nevšiml jsem si toho. Já si spíš všiml, jak se některé ty slavné snaží stárnutí za každou cenu zabránit (plastika, botox, „nátěry“..) a působí tím přesný opak. Vypadají ještě hůř – napuchlé, zdeformované, s divnými účesy, tunou makeupu jako klauni atd. Občas děsivé. Kdežto většina můžů to nechává být a prostě normálně stárnou/zrají a vypadají normálně i po šedesátce. Hrdě nosí šediny a bílý vous. Stačí, že o sebe trochu pečují.

Ametyst

Možná se ve třiceti ještě hledají, ale v padesáti už se našly. 🙂 Míněno tím, že našly svůj styl, a tím i sebejistotu.

paul1

Ne všechny, ale hodně jich „zraje do krásy“. Ale určitě k tomu také přispívá chemie a možná i plastičtí chirurgové.

Ametyst

Zjentek: Pozoruji totéž i u některých mužů: např. Sean Connery vypadal zamlada jako moula, ale ve stáří jako pohledný gentleman. Mnoho dalších mužů stárne hezky.