Kelt

Jak to máte tady se zadáváním otázek?

Nevím, zda je to jenom můj problém, ale když napíšu otázku, tak se po určité době objeví formulář, jak mám psát otázku, která slova použít. Když jsem zlatý uživatel, tak asi pravidla znám a nevím, proč musím občas potvrzovat to, že souhlasím, jak otázky psát. A přitom na druhé straně se objevují u některých uživatelů otázky divně formulované, ale tyto otázky v portálu zůstávají. Nevím, zda je to prohlížečem, nebo zda se Admin nebo jiný nudí a tak občas posílá takové upozornění, že otázka nebyla správně formulována.
Tak se tedy ptám, zda má někdo podobný problém a zda někdo musel potvrzovat, že ví, jak správně napsat otázku. Děkuji.

Odpovědi
Mravenec

Je to další z mnoha chyb na tomto webu. Občas se mi to taky zobrazí.

Ale pochybuju, že například OK MARCELKA???? něco takového někdy četla, vzhledem k tomu, že nepoužívá zpravidla ani otazníky, ani velká písmena.

Nebo Lgee, s velmi komickými kategoriemi dotazů.

Filip84

Lt. Colonel Henry Braymore Blake: „Radare, řekni mi pravdu, Ty něčemu z toho rozumíš?
Corp. Captain Walter Eugene „Radar“ O´Reilly: „Nesnažím se o to, pane. Zpomaluje to práci.

Lt. Colonel Henry Braymore Blake: „Radare, Vy opravdu rozumíte všem těm formulářům?
Corp. Captain Walter Eugene „Radar“ O´Reilly: „Ano, ale nesmím u toho myslet, pane.

Já vím, že tam vyskakuje nějaký takový formulář, ale ještě jsem ho nečetl a hodlám v této nečinnosti pokračovat na věky věků, amen. Však to tady vidíš, ne, že admin je poněkud v jiném světě, mysleje, že tím, že někde vrazí nějaký formulář, že něco změní. Nezmění, protože ho téměř nikdo nebude číst. Ty jsi ta výjimka, aby to bylo téměř, no. 🤷‍♀️

Je to stejná pakonina, jako nějaký kodex uživatele: taky to nikdo nečte. Ale je spousta lidí na světě, co si myslí, že když vymyslí předpis, že tím něco změní. Jsou horší choroby, jako! 🙄

Rokio

Také se mi to stává.

Moje otázky ale bývají často zmatené a nesrozumitelné, takže u mě je to pochopitelné.

Filip84

Mravenec: První předpoklad, aby si někdo něco přečetl, je, že umí číst. OK Marcela je yntegrovaní užyvatel, takže, víš co, protože ta pravydla, kodex a formulář nejsou yntegrováni, OK Marcela si je poněkud přečíst nemůže. Třeba! 🤷‍♀️

Když už ten uživatel, nebo užyvatelka, třeba, je i takto gramotný, že umí číst, dokonce i bez yntegrace, no tak ale není nikde řečeno, že po přečtení čtyřech slov si bude pamatovat to první. Nebo, že i když si to celé přečte a porozumí tomu, že to porozumění bude, alespoň typově, totožné s materií porozumění toho, co tím chtěl autor sdělit.

A i když je ten uživatel, nebo třeba yntegrovaná užyvatelka, dostatečně gramotný na to, aby si to přečetl, udrží myšlenku, a dokonce i porozumí tomu, co tím chtěl autor sdělit, typově i materiálně shodně s autorem, není nikde řečeno, že se na to takový uživatel, nebo třeba yntegrovaná užyvatelka, nevysere naprosto a komplexně, a z vysoka. 🤷‍♀️

Jednoduše by se dalo říci, že to je dokonale k ničemu. Tady je to rozepsáno pro ty, kteří potřebují theologický výklad. 👌😎

Mravenec

Souhlas😃