Kelt

Jak to máte se spánkem, když se nemusíte ničemu a nikomu podřizovat?

Když máte volno, nemusíte do práce, ráno vstávat třeba za obchodem nebo někam jet ,nebo vás vzbudí dítě, a dnes večer netrávíte večer u alkoholu, televize atd, tak kdy půjdete spát a kdy vstanete ráno. Já šel spát včera ve 22 vstal v 6 hodin. A jak vy? Děkuji

Nejlepší odpověď
Kepler

Já si násilí nedělám, až to na mně přijde, tak zalehnu. Obvykle v 11 a ráno vstávám v 7. Není to ale pravidlo, někdy se mi stává, že jdu až hodně po půlnoci nebo se vzbudím už v 5. To pak dám kompenzační chrupku po snídani nebo po obědě.

Další odpovědi
zjentek

Chtel bych taky odpovědět, jenže je právě 22.00 a valím chrápat, ráno vstávám o půl sedmý. Kdyby bylo nutný se NĚKDY NĚKOMU podřídit, bylo by třeba se tomuto harmonogramu nejprve podřídit. Pak by to možná šlo, dobrou…

GM

Někdy spím dobře, někdy ne – v takovém případě si na uspání pustím televizi – Retro music. Vstávám většinou v 8 hod, pokud páni kocouři dovolí.