Kapicka

Jak to mam…?Pomoc prosim mooc

Potrebuji okamzitou pomoc prosim moc,stahla jsem si jeden soubor ale jakmile jsem ho stahla tak se mi ukazala tabulka s jmenem ANTICHEAT,ale ostatni ikony se mi pak vubec neukazali :( pro odinstalovani musim odestal sms za 30 kc ale asi jsem udelala chybu tak jsem ji poslala ale stejne to nejde co mam delat?Je nejaky jednoduchy zpusob?Mam Windows xp 7 a antivirak NORTON .Nechci aby to zjistila mama prosim moc moc

Nejlepší odpověď
www

Zkus restart PC. Pokud se ikony neobjeví, zkus to odinstalovat, ne smazat!
Nepodaří-li se, raději nic nedělej, neformátuj, a podobný rady ne pro začátečníka a počkej na mamku-ať neuděláš další, třeba nevratné chyby!
Příště nestahuj kdejakou kravinu!!

Další odpovědi
anonym

máš WIN 7 nebo XP? to jsou dva různé OS.
Nejprve než jdeš na počítač a chceš jej používat, tak se nauč s ním pracovat. co je za pitomost kvůli odinstalaci souboru poslat někam SMS? to neni normální a skočí na to vážně jen holka, která neumí používat PC.

pokud máš WIN 7, tak najeď na START potom ovládací panely, poté programy a v ních odinstalovat program. zde by měl být název tvého souboru, pokud si jej nainstalovala, klikneš na to a mělo by to jít. Jinak to řekni mámě či tátovi, neboť si s tím sama neporadíš. pokud ti nezakážou stahovat a instalovat, tak si to zakaž sama

Michal Kole

Projeď PC antivirem a antispywarem

Zkus zdarma avast, AVG, ale NE nesmí být instalovány současně.

Můžeš se mi ozvat na mail: michal.kolesa&@sez­nam.cz s podrobnostma

Hlavně neposílej SMS tím problém nevyřešíš, tím akorát utratíš peníze.

Můžeš zkusit antiviry stinger a fake stinger nebo zdrama je také ESET on-line nebo Microsoft Security Essential

I když nejjistější by bylo zformátovat disk a vše nahrát znova