já12345

jak stabilizovat fps ve hrách?

Dobrý den,
mám nový pc s grafikou NVidia GeForce GTX 960 4 gb paměti,procesor intel core i 5 ,16 gb ram.
Hraju často TankiOnline a tak mě zaráží,že když vstoupím do hry,tak mi to třeba první minutu ukazuje kolem 13 fps a teprve za 2 minuty se to ustálí na 55 fps.Nevíte jak předejít tomutu nepříjemnému sekání?
Předem děkuju za odpovědi :)

Odpovědi
anonym

CPU/GPU to nestíhá, přes správce úloh by mělo nějak jít povolit použití více CPU/GPU paměti danou aplikací.

štamgast

Zapni VSync.