Usoman

Při sekání her je lepší koupit nový procesor nebo grafickou kartu? (PC)

Odpovědi
Tw!st

záleží jaké máš komponenty teď, nevíme jestli máš procesor za 30 tisíc a grafiku za 2 nebo naopak. Jinak obecně je více potřeba spíše grafika. Ale pokud nemáš dobrý procesor tak ji stejnak nevyužiješ naplno

zelí

Nejlepší je samozřejmě koupit nový pc. Toto není věštírna, bez bližšího infa nelze odpovědět.

pucipuci

U většiny her se píšou požadavky na hardwer. Zjistit co máš v PC a podle toho jednat. Ale není to tak jednoduché. Musí být k sobě kompaktibilní, ale na takové dotazy zaručeně odpoví např.
https://www.al­fa.cz/#utm_sou­rce=firmy.cz&ut­m_medium=ppd&ut­m_campaign=fir­my.cz-12938943

dubraro

Lepší je nejprve zjistit příčinu a pak nakupovat hardware.