Becker

Jak spustit jakoukoli hru na samsung s5363 všechny jsou v .jar a on píše „nepodporovaný formát souboru“

i jsem zkusil to formátovat na .jad ale stejně to nejde prosím poraďte
Doplňuji:
no dobře a jak v tom případě postupovat ? je nějaký program na dodatečnou instalaci do mobilu, přes který by to šlo ?

Nejlepší odpověď
www

.jar jsou soubory pro systém Java, což tvůj mobil neumí, je to Android.
Stahuj hry pro Android, jsou jich taky mraky! 😉

www

Ještě mne napadlo zkusit stáhnout z marketu JAVA/J2ME Runner mohly by jet..