dust8

Jak správně zlikvidovat vosí hnízdo na půdě, když člověk neví, jestli je obsazené či opuštěné?

Nejlepší odpověď
nyjono

Pokud je obsazené, vosy během dne průběžně přilétají a odlétají. Takže to poznáš během chvilky.

Další odpovědi
Drap

Na půdě je většinou na trámu nebo přímo na střeše přilepené a visí dolů. Nejlepší a osvědčený způsob likvidace, ať už plného, nebo když nevím, je nasadit na hnízdo sáček, osvědčil se papírový, Přidržet ho jednou rukou a druhou rukou odříznout nožem od podložky. Celé hnízdo je takto, včetně vos v pytlíku. Na likvidaci lze použít nějaký sprej, nebo celý pytlík vhodit do hořících kamen.

Hufnágl

Pokud nevidíš u hnízda pohyb, tak vosy asi spí. 😁

Hufnágl

Drap
Tak na to musí být odvaha. Už jsi to dělal?