Gabullka

Jak správně vybrat velikost u rostoucího oblečení?

Odpovědi
Drap

Tak, aby velikost vyhovovala.

Vercule

Kde ti poradí, tak je tady ten eshop promaledobrodru­hy.cz. Stačí jim buď napsat nebo pokud jsi z Prahy, tak doporučuju zajít přímo na jejich prodejnu, kde ti s výběrem pomůžou.

Mirushka90

Já mám perfektní zkusšenot se shopem littleangel.cz. Ten je fakt výbornej, co od nich mám, a není toho málo, tak opravdu kvalitní.

JarkaHor

No já bodyčka objednávám jenom od nich a velká spokojenost. Super jsou ty s příměsí outlast materiálu. Syn má ekzém, takže se mi v tom nepotí takže mu to nepodráždí kůži.

Millisek

Byla jsem na té jejich prodejně zatím 3× a pokaždé jsem odešla s tím pro co jsem tam šla. Je vidět, že tam mají prodavačky, které se orientují a dokáží poradit.

Gabullka

Perfektní! děkuji za doporučení, poradily mi výborně přes ten jejich chat :) https://www.pro­maledobrodruhy­.cz/rostouci-obleceni-a-vybaveni/