Martinoska

Jak správně odvodit spojení významů?

Jak formulovat spojení významů tak, aby vyjadřoval logický smysl?
Například:
dosáhnout řešení – úsilím nabýt – hledat, nalézat z daných okolností uspokojivou odpověď, vysvětlení, východisko

Děkuji.

Nejlepší odpověď
annas

Jak správně odvodit spojení?

Přece se v životě budete muset rozhodnout sama.. Takže to zkuste.

Dosáhnout řešení – vždy není nutné je dobýt, získat úsilím. Někdy to jde snadno.

Vy teď řešíte úkol. Jakým způsobem řešení dosáhnete? Zkuste přemýšlet a dosadit další významy.