Usoman

Jak správně nastavit tento graf v Excelu, aby se zobrazoval správně?

Zdravím všechny. Graf v Excelu špatně zobrazuje data na hlavní vodorovné ose. Nehledě na čas a den, jsou data (na x-ové souřadnici) vždy stejně daleko od sebe (viz obrázek). Nevíte, jestli se to dá opravit, aby se to do toho grafu zapisovalo ve správném chronologickém poměru?

Odpovědi
Pepa25

Osa X → Formát osy → Číslo a změnit „Vlastní“ na některý z formátů kategorie Datum nebo Čas.