Simple.Plan

Jak správně nainstavat staženou hru?

Dobrý den,chtěla byh se zeptat. Stahuju hry přes internet,abych si je nemusela stahovat. Konkrétněě ze sránky www.thepiratebay.se Ale nevím co znamená slovo SKIDROW a jak pak hru nainstavat a „cracknout“,aby šla správně.. Poradíte prosím?
Doplňuji:
*nainstalovat (omlouvám se za chybu)

Nejlepší odpověď
Bedy

Nepokoušejte se nic crackovat, můžete si poškodit počítač. Hry nemusí 100% dobře fungovat, můžete si zavirovat počítač či mohou být otevřena zadní vrátka systému. To pak velmi zlehčuje útok a následnou infekci počítače. I sebelepší antivir či balík typu Internet Security Vás úplně neochrání a může mít s tím problémy.
Takže hry (ani programy) nekraďte, místo toho si radši najděte alternativy, které jsou zdarma nebo si hru (nebo program) kupte (nebo najděte levnější alternativu).

Další odpovědi
huxa

SKIDROW je warez skupina, docela jsem nepochopil tvoji větu, stahuju hry přes internet, abych si je nemusela stahovat…
většinou máš u hry přiložený návod, naistaluješ hru, otevřeš složku, kde je nainstalovaná a přepíšeš tam nějaké soubory (většinou). Jestli ti to nejde, raději si kup originálku