pareCZek

Jak správně boxovat dík za odpověď

Nejlepší odpověď
SinceX

Koukej, jsem boxer. Jako pravidlo je, mít kondičku a hlavně udeřit rukou, celou natáhlou – velká síla úderu. Když trénuješ dej si tři minuty a měj boj se stínem bez rukavic pouze s bandážema. Potom třicet sek. odpočinek a zase další tři minuty, po kdyždých třech minutách deset kliků – já jich dělám dvacet a na mým těle a v mých ránách je to docela dobře poznat. Na každý den si urči hodinu a půl boxu. Potom boxuj do nějakýho terče, optimální je boxovací pytel ale v klidu postačí peřina několikrát složená, třicet sekund co nejvyšší rychlostí. Tím si vybojuješ rychlost. Hlavně nezapomeň běhat a dělat sedy lehy minimálně dvacetkrát, kliky – aspon desetkrát a běhat půl hodiny denně minimálně kilometr rychle ale ne sprint. A dvěstě metrů sprint a na jedný straně bokem a druhým, to samý i pozpátku. Co se týče postoje špičky vždy do předu. Jelikož jsem levák (boxuju levou) tak pravou mám vzadu a levou ve předu. No uvidíš, ale bacha na box musíš mít vůli, nedavno jsem byl na zápase a měl jsem otřes mozku, kvůli Knock-Outu..

Další odpovědi
BandiOl

Nejlepší je zajít do klubu, kde Vám to trenér, nebo zkušení borci předvedou. Jinak budete pouze máchat rukama a nebudete správně používat nohy a boky.

Zdroj: pknewshop.cz/zdravi

anonym

Zajít si do oddílu nejblíže tvého bydliště,tam tě to naučí.Ne každý má ale talent na sport,který touží dělat.