OuSí

Boxovací pytel

Chtěl bych si vyrobit doma boxovací pytel, nebo něco na čem bych mohl trenovat kickBox… Nechce se mne utracet za normalní box. pytel… Prosím o radu jak něco podobneho vyrobyt…

Nejlepší odpověď
Q

Manželovi jsem jej před asi 15lety vyrobila takto---
V řempo koupíš koženku v délce jakou potřebuješ, ale budeš šít pytel. Prošiješ po délce, kraje budou volné. Horolezeckým lanem svážeš na ruby otočený rukáv / na uzlem svázaný konec/ Teď ten rukáv otočíš na líc – kouká ti tedy prázdný pytel a celým jím vede to lano. Jako náplň novinový papír svázaný velice pevně do balíčků, kterými tento pytel je natvrdo vyplněný. Horní konec svážeš samostatným lanem a propleteš s tím vodícím,za které ten pytel pověsíš. To je celé. PS. Jako koženka by mohla sloužit i jiný, ale velmi pevná látka

Další odpovědi
honza19hk

ještě jedna ale jednodušší verze:Kup si pytel z JUTY(užší a delší)-(je bílý a velice pevný)-kup si radši 2.,Ty pytle dej do sebe tzn.že ze dvou bude jeden ale silnější:-),sežeň si jemný písek a lano nebo tkanej popruh z JUTY.
pytel naplň pískem tak aby byla dostatečná rezerva na pevné uvázání lana nebo popruhu.
viz:

Tkané polypropylenové pytle
Polypropylenová tkanina pro výrobu pytlů je vyráběna v různých druzích(barva,typ)
konstrukce tkanin se vyznačuje vysokou pevností až 2 tuny/m3 a je volena podle použití obalu (zesílené kraje, prodyšné pruhy apod.)

Standardní šířky: 50,56,60,65,70cm Výška: podle požadavků zákazníka
Polypropylenové pytle lze vyrobit a dodat na zakázku i v jiných rozměrech
kokni se na stránky JUTY – www.juta.cz -tam máš kompletní sortiment a mapku prodejních míst a výrobních závodů-tyto pytle možná seženeš ale i např. v OBI ,BAUMAX,…

Zdroj: www.juta.cz

Makok

Zdravim jak to dopadlo s pytlem?Taky si chci pořídit pytel. Nevím jestli koupit nebo vyrobit..

Makok

Zdravím tak jsem se rozhodl, že si Boxovací pytel koupím. Nechci se stím pracně dělat. Koupil jsem 30 kilový černo/červený vyplněný nějakou latkou. Koupil jsem ho tady:http://www.ha­waj.cz/boxova­ci-pytle.html
Byl za super cenu. Budu mít kde vybít vztek :)