SengSS

Existuje boxovací deska ???

Chci si dát na zed něco do čeho budu moci bušit jako do pytle , dá se někde něco podobného pořídit nebo vytvořit popřípadě jak , pytel už mám :) .....

Odpovědi
hawranek

Existuje, otázka je, jestli na něj budeš mít, páč je to docela mastná záležitost 😁 http://sport.vys­spa.cz/ochran­ne-polstrovani/3428-nastenny-boxovaci-uderovy-polstar-pyramide.html

mojitek

samozřejmě že existuje.Dá se to ale taky vyrobit pokud jsi trošku zručný

cochee

Doufám, že bydlíš v bytu, to budou mít sousedi radost 😛

SengSS

hezky řečeno prej doufám :D , no hele bydlím v baráku a posilku mám v garáži takže nikoho rušit nebudu leda psa :D

mojitek

jestli se chceš naučit boxovat,tak si pořiď boxovací pytel,ale lehký-až na něm se ukáže jak rychlý máš ruce.Na boxovací desku se vykašli,to je jen doplněk.

cochee

Já jen ze zvědavosti, protože jsem měl na zdi elektronický terč na šipky, tak vím, jaký dělá rachot jen tato věc 🙂